Zoeken

Kom naar een Afdelingsvergadering!

Als lid van de VBM of BBTV hoor je automatisch (op basis van je woonplaats) bij een afdeling. Elke afdeling houdt 2x per jaar een afdelingsvergadering. Heb jij een onderwerp dat je wilt bespreken, kom dan naar een afdelingsvergadering.

Afdeling Amsterdam  
Maandag 14 oktober 2019. Aanvang: 19.00 uur
Plaats: Het ECA (Evenementencentrum Amsterdam) bij het MEA Marine-Etablissement Amsterdam in gebouw 030, zaal Elbe (97), Kattenburgerstraat 7, 1018 JA Amsterdam

Afdeling Zeeland
Dinsdag 15 oktober 2019. Aanvang: 20.00 uur
Plaats: Wijkcentrum de Burgerij, Van Hogendorpsweg 58a, 4384 HA Vlissingen

Afdeling Havelte/Steenwijk
Woensdag 16 oktober 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: Echos Home Havelte, Joh. Postweg 5, 7973 JB Havelte

Afdeling Rotterdam
Donderdag 17 oktober 2019. Aanvang: 15.30 uur
Plaats: Echos Home “Het Anker” Van Ghentkazerne, Toepad 120, 3063 NJ Rotterdam

Afdeling Volkel/De Peel
Donderdag 17 oktober 2019. Aanvang: 20.30 uur
Plaats: Scouting gebouw “de Pionier”, Hulsheuvel 15, 5405 PR Uden

Afdeling Amersfoort/Utrecht
Maandag 21 oktober 2019. Aanvang 19.30: uur
Plaats: Sporthal Rustenburg, Fürglerplein 3, 3815 KZ Amersfoort

Afdeling Limburg
Woensdag 23 oktober 2019. Aanvang: 20.00 uur
Plaats: Brasserie MINLI Strijthagen BV, Einsteinstraat 5, 6372 BW Landgraaf

Afdeling Doorn
Donderdag 24 oktober 2019. Aanvang: 10.00 uur
Plaats: VBH-kazerne Gouden Bal, Oude Arnhemse Bovenweg 1D, 3941 XM Doorn

Afdeling Friesland
Maandag 28 oktober 2019. Aanvang: 19.00 uur
Plaats: M.F.C., It Maskelyn, Easteromwei 5, 9254 GM Hurdegaryp

Afdeling West Brabant
Dinsdag 29 oktober 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: Polski Dome, geb-D “Sociëteit Onder de Toren” Trip van Zoudtlandt kazerne, De la Reijweg 95, 4818 BA Breda

Afdeling Valkenburg
Dinsdag 29 oktober 2019. Aanvang: 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur)
Plaats: Dorpscentrum Oegstgeest, Lijtweg 9, 2341 HA Oegstgeest

Afdeling Duitsland
Woensdag 30 oktober 2019. Aanvang: 19.00 uur
Plaats: Gasthaus Helga Weber, Wiesenstraße 22, 66882 Hütschenhausen

Afdeling Assen
Donderdag 31 oktober 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: Brammert, Johan Friso Kazerne, Balkenweg 3, 9405 CC Assen

Afdeling Twente/Eibergen
Maandag 4 november 2019. Aanvang: 19.30 uur 
Plaats: Kulturhus, Henry Woodstraat 62, 7558 CP Hengelo

Afdeling Den Helder
Dinsdag 05 november 2019. Aanvang: 19.00 uur
Plaats: Havengebouw, Het Nieuwe Diep 33, 1781 AD Den Helder

Afdeling Zwolle
Donderdag 07 november 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: Gebouw 150 Tonnetkazerne, Eperweg 141, 8084 HE ’t Harde

Afdeling Den Haag
Dinsdag 12 november 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: VBM-kantoor, Ametisthorst 20, 2592 HN Den Haag

Afdeling Eindhoven
Woensdag 13 november 2019. Aanvang: 19.00 uur
Plaats: Echos Home Oirschot, Eindhovensedijk 33, 5688 GN Oirschot

Afdeling Apeldoorn
Donderdag 14 november 2019. Aanvang: 19.30 uur
Plaats: Bestuurkamer Tennisclub Sprenkelaar, Nocturnestraat 1, 7323 LC Apeldoorn